Projektowanie i aranżacja wnętrz.

Projektując wnętrza pamiętamy przede wszystkim o tym, żeby były jak najwygodniejsze dla mieszkających w nich osób. Najważniejsze jest to, żebyście to Wy czuli się dobrze w pomieszczeniach, które razem zaprojektujemy. Mimo iż aranżacja wnętrz może wydawać się zbędna, ponieważ sami posiadamy dobry gust, często staje się ona niezbędna. To dzięki niej nasze wnętrza nabierają odpowiedniego charakteru, stają się optycznie większe, lub zmieniają swoje przeznaczenie (z domowego biura powstaje pokój dla dziecka itp.).

Na pewno zastanawialiście się, czy projektant wnętrz jest wam w ogóle potrzebny? Przekonamy Cię, że tak. Aranżacja wnętrz to nie tylko dobranie odpowiednich kolorów ścian, czy zawieszenie obrazka na ścianie. Oto kilka podpunktów , które przybliżą Ci naszą pracę: (więcej na ten temat przeczytasz na naszym blogu: 7 Powodów dla których warto współpracować z Architektem Wnętrz): .

Oprócz wnętrz prywatnych projektujemy też wnętrza komercyjne. Wiemy, że odpowiednio zaaranżowana przestrzeń jest wizytówką każdej firmy - jak Cię widzą, tak Cię piszą :)