Pracownia HalabisArchitektura powstała po to, aby tworzyć wyjątkowe domy wspólnie z ich przyszłymi mieszkańcami. Naszym celem jest tworzenie domów oryginalnych, ale przede wszystkim takich, w których ich mieszkańcy będą czuli się wyjątkowo. Zadaniem architekta jest nie tylko stworzenie wyjątkowego projektu, ale także odciążenie Inwestora tak, aby każdy etap projektowania był dla niego ogromną przyjemnością.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Wiktor Hałabiś
Inżynier Budownictwa, Projektant

Elżbieta Wysmołek

XII Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie


Pan Wiktor Hałabiś współpracował z XII Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie, 00-820 Warszawa, ul. Sienna 53 w 2014 roku, wykonując dokumentację projektową, kosztorysową wraz z niezbędnymi uzgodnieniami dla niżej wymienionej inwestycji:
1. Zagospodarowanie przestrzeni pomiędzy XII LO im. Henryka Sienkiewicza a CXIX LO im. J. Kuronia w zakresie rozbiórki budynków, usytuowania boisk, małej architektury oraz zieleni. DZ. Ew. nr 75 z obrębu 6-01-08.
W trakcie współpracy Pan Wiktor wykazał się rozległą znajomością wiedzy technicznej i rozwiązań konstrukcyjnych dotyczących projektowanych tematów.
Pan Wiktor Hałabiś jest Projektantem wykonującym powierzone mu zadania rzetelnie, terminowo  i profesjonalnie.
Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana Wiktora jako projektanta. W razie potrzeby z przyjemnością udzielę dokładniejszych informacji.
Do pobrania:

Wiesław Nowakowski

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej sp.z o.o.


Pan Wiktor Hałabiś współpracował z firmą Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej sp.z o.o.
ul. Piesza 6, 25-556 w Kielcach w 2012 roku wykonując inwentaryzacje nieruchomości, dokumentację projektową, kosztorysową wraz z niezbędnymi uzgodnieniami dla niżej wymienionych nieruchomości:
1. Budynek Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Nowy Świat 46 w Kielcach - REMONT BALKONÓW
2. Budynek Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Jagiellońska 29 a -  REMONT BALKONÓW I DOCIEPLENIE ŚCIAN SZCZYTOWYCH
3. Budynek Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Lecha 21, REMONT TARASÓW
W trakcie współpracy Pan Wiktor wykazał się rozległą znajomością wiedzy technicznej i rozwiązań konstrukcyjnych dotyczących projektowanych tematów.
Pan Wiktor Hałabiś jest Projektantem wykonującym powierzone mu zadania rzetelnie, terminowo i profesjonalnie.
Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana Wiktora jako pracownika.
Do Pobrania:

Izabela Dziedzic-Polańska

Studio Projektowe Izabeli Dziedzic


Pan Wiktor Hałabiś pracował w firmie SPID, w latach 2007-2012, na stanowisku pomocnik architekta.Do obowiązków Pana Wiktora należało  m.in. :
-sporządzanie projektów architektoniczno-konstrukcyjnych, oraz instalacji elektrycznej, wodkan, c.o. i gazowej, domów jednorodzinnych.
-adaptacje projektów gotowych do miejscowych warunków zabudowy.
-kompleksowe przygotowanie dokumentacji do uzyskania pozwolenia na budowę.
W trakcie współpracy Pan Wiktor wykazał się doświadczeniem i głęboką wiedzą na temat budownictwa. Pan Wiktor to osoba ambitna, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje, o dużej odporności na stres. Jest osobą sumienną i zaangażowaną w pracę, powierzone zadania wykonuje dokładnie i systematycznie.
Jestem przekonana, że Pan Wiktor jest osobą, która sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego pracodawcy.
W razie potrzeby z przyjemnością udzielę dokładniejszych informacji na jego temat.
Do pobrania: